"Kryzys współczesnego systemu bezpieczeństwa: w poszukiwaniu nowego porządku międzynarodowego”

Konferencja online, 25 września 2020 r.

Miło nam poinformować, że działający w ramach Priorytetowego Obszaru Badawczego FutureSoc Global Trends Lab (GTL) jest współorganizatorem międzynarodowej konferencji naukowej „Kryzys współczesnego systemu bezpieczeństwa: w poszukiwaniu nowego porządku międzynarodowego” w dniu 25 września 2020 r.

Konferencja inauguruje działalność Global Trends Lab w zakresie interdyplinarnych badań nad mechanizmami współpracy i wyzwaniami w warunkach transformacji współczesnego systemu stosunków i bezpieczeństwa międzynarodowego.

Konferencja organizowana jest przez Global Trends Lab we współpracy z Wydziałem Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, Instytutem Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ, Wydziałem Stosunków Międzynarodowych Lwowskiego Uniwersytetu Narodowego im. Iwana Franki, Centrum Bezpieczeństwa Międzynarodowego i Partnerstwa we Lwowie, Państwową Wyższą Szkołą Wschodnioeuropejską w Przemyślu, Polskim Towarzystwem Studiów Międzynarodowych i Centrum Informacji i Dokumentacji NATO.

Wydarzenie odbędzie się w formie online na platformie MS Teams. Link do spotkania: https://tiny.pl/7pwcs

Program konferencji znajduje się w załączeniu.