listopad 2020

20201112

I seminarium Priorytetowego Obszaru Badawczego FutureSoc "Czas przyszły niedokonany - badania (dla) społeczeństwa przyszłości"

Data: 12.11.2020 - 13.11.2020
Miejsce: Online
Organizator: POB FutureSoc
Kontakt: futuresoc@uj.edu.pl
Witryna internetowa wydarzenia: https://bit.ly/futuresoc-seminarium

Warsztaty zapoznawcze, informacje o planach POB FutureSoc oraz panel ekspercki – zapraszamy serdecznie!

Uwaga – przedłużenie teminu zgłoszeń do 7.11.2020 r.!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w I seminarium Priorytetowego Obszaru Badawczego FutureSoc pt. Czas przyszły niedokonany - badania (dla) społeczeństwa przyszłości, które odbędzie się w formie zdalnej w dniach 12-13 listopada 2020 r. z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams.

Formuła programowa seminarium będzie służyć otwartej dyskusji nad budowaniem i rozwijaniem strategii obszaru badawczego POB FutureSoc, rozpoznaniu dotychczasowych doświadczeń we współpracy nauki z otoczeniem społeczno-gospodarczym oraz poznaniu oczekiwań Społeczności Akademickiej dotyczących przyszłych działań prowadzonych przez POB FutureSoc. W czasie seminarium, przy wsparciu zaproszonych gości, poszukamy inspiracji do badań nad społeczeństwem przyszłości.

Spotkania w ramach drugiego dnia wydarzenia będą miały charakter warsztatowy. Dzień ten poświęcony będzie wzajemnemu zapoznaniu się oraz nawiązywaniu współpracy. Celem POB FutureSoc jest przede wszystkim zogniskowanie Państwa uwagi wokół problemów badawczych, które są Państwa zdaniem najważniejsze i powinny inspirować Badaczki i Badaczy w POB FutureSoc, wspieranie inicjatyw, które będą zmierzały do zwiększenia interdyscyplinarności badań, rozpoznawalności naszej uczelni na forum międzynarodowym, internacjonalizacji oraz innowacyjności, a także budowania pomostów między wiedzą a społeczeństwem. Będzie to również okazja do zaprezentowania własnych pomysłów badawczych, szukania inspiracji, nawiązania współpracy, w tym badawczej i dydaktycznej, realizowanej przy wsparciu działaniami POB FutureSoc.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z załączonym ramowym programem seminarium i czynnego udziału.

Licząc na Państwa obecność, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa (do 7 listopada br.), poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod linkiem: bit.ly/futuresoc-seminarium.

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące planowanego seminarium prosimy kierować na adres mailowy futuresoc@uj.edu.pl. Będziemy wdzięczni za rozpowszechnianie naszego zaproszenia wśród Pracowników Państwa jednostek i wszystkich osób zainteresowanych spotkaniem.

Zapraszamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.

Program ramowy