grudzień 2020

20201217

MF_talks – cykliczne spotkania naukowe w MF_Lab

Managing for the Future Lab (MF_Lab) serdecznie zaprasza na spotkanie inaugurujące cykl MF_talks. Spotkanie odbędzie się w czwartek 17 grudnia 2020 r. o 16:30, a przedmiotem dyskusji będą ewaluacyjne wyzwania przyszłości.

Gradik "MF talks. Ewaluacja w przyszłości, przyszłość w ewaluacji" z nazwiskami prelegentów i moderatora oraz datą i godziną

Spróbujemy poszukać odpowiedzi na pytania o rolę i znaczenie ewaluacji dla rozwoju organizacji. W rozmowie udział wezmą m.in.

• dr hab. Leszek Korporowicz, prof. UJ (Instytut Studiów Międzykulturowych WSMiP, Polskie Towarzystwo Ewaluacyjne)
  • dr Marcin Laberschek (Instytut Kultury WZiKS, Instytut Badań Organizacji Kultury IBOK)

Spotkanie moderować będzie dr Małgorzata Ćwikła (Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej).

Link do wydarzenia

MF_talks to cyklicznie odbywające się spotkania dyskusyjne poświęcone interdyscyplinarnym zagadnieniom z obszaru szeroko rozumianego zarządzania. Celem spotkań jest zwrócenie uwagi na problemy istotne z punktu widzenia społeczeństwa przyszłości i poddanie ich naukowej, interdyscyplinarnej refleksji. Wstępem do wspólnej dyskusji są krótkie prezentacje wyników badań. Propozycje tematyczne do kolejnych spotkań można zgłaszać mailowo na adres: mflab@uj.edu.pl