grudzień 2020

20201222

Globalny Wtorek 22.12 – Nowe rozdanie czy stara rzeczywistość?

Data: 22.12.2020
Miejsce: online (Facebook)
Organizator: Global Trends Lab
Witryna internetowa wydarzenia: https:/fb.me/e/HtGjqnxR

Piąte seminarium online z cyklu Global Trends Lab, tym razem poświęcone sytuacji wewnętrznej i pozycji międzynarodowej Rosji w obliczu pandemii. Zapraszamy już we wtorek 22.12, o 18:00!

Grafika prezentująca skrót informacji zawartych w artykule.Serdecznie zapraszamy do udziału w piątym seminarium z cyklu Globalne Wtorki organizowanym przez Global Trends Lab – struktury Priorytetowego Obszaru Badawczego Society of the Future, we współpracy z Popularisation Gate w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelnia Badawcza.

Celem projektu Globalne Wtorki jest promowanie badań naukowych dotyczących najważniejszych, globalnych aspektów związanych z problematyką stosunków międzynarodowych, nauk politycznych i bezpieczeństwa oraz ich upowszechnianie wśród społeczeństwa oraz partnerów ze środowiska społeczno-gospodarczego.

Tematem spotkania będzie sytuacja wewnętrzna i pozycja międzynarodowa Rosji w obliczu pandemii COVID-19.

Uczestnicy:

• Dr Agnieszka Bryc (UMK Toruń)
  • Prof. dr hab. Joachim Diec (Uniwersytet Jagielloński, Instytut Rosji i Europy Wschodniej)
  • Dr hab. Marek Czajkowski, prof. UJ (Uniwersytet Jagielloński, Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych)

Moderator: Dr hab. Piotr Bajor

Seminarium odbędzie się we wtorek 22 grudnia w godz. 18:00-19:30. Transmisja dostępna będzie na Facebooku Global Trends Lab.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!