$dateTool.format("MMMM yyyy",$eventSDate,$locale)

Data: 30.01.2021
Organizator: Instytut Socjologii UJ
Kontakt: jolanta.perek-bialas@uj.edu.pl

Udostępniamy ogłoszenie Instytutu Socjologii o naborze doktoranta / doktorantki lub osoby z doktoratem w celu przeprowadzenia badań jakościowych w projekcie Exclusion and Inequality in Late Working Life: Evidence for Policy Innovation Towards Inclusive Extended Work and Sustainable Working Conditions in Sweden and Europe.

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie w związku z udziałem w projekcie: Exclusion and Inequality in Late Working Life: Evidence for Policy Innovation Towards Inclusive Extended Work and Sustainable Working Conditions in Sweden and Europe (EIWO) finansowanego przez The Swedish Research Council for Health, Working Life and Welfare (FORTE)

poszukuje badaczki/badacza
(doktoranta/doktorantki, osoby z doktoratem)

na czas określony: marzec-grudzień 2021 r. (10 miesięcy)

Opis zadań:

Przeprowadzenie badań jakościowych (wywiady biograficzne) pod kierunkiem dr hab. Jolanta Perek-Białas, prof. UJ (Instytut Socjologii UJ / Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych UJ) w ramach projektu III (Mechanizmy oraz źródła wykluczenia w późnym życiu zawodowym).

Więcej szczegółów na temat EIWO na STRONIE.

Profil badacza/badaczki:

• bardzo dobra praca magisterska lub stopień naukowy (doktorat) w zakresie nauk społecznych, preferowane w obszarze badań starszych pracowników, nierówności społecznych, polityk publicznych dot. tematyki projektu
  • bardzo dobra znajomość metod badań jakościowych, preferowane doświadczenie w stosowaniu badań jakościowych, w tym programów do analizy tego typu danych (np. MAXQDA)
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne, komunikatywność, elastyczność działania jak i bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (oprócz polskiego ze względu na konieczność prowadzenia wywiadów w tym języku).

Wymagane dokumenty:

• CV w wersji elektronicznej (do 5 MB)
  • List motywacyjny
  • Nazwiska i kontakt do osób, które mogą udzielić referencji (na życzenie)
  • Jeśli są dostępne, max. dwa artykuły naukowe/ publikacje/ raporty, preferowane z wykorzystaniem badań jakościowych.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem proszone są o przesłanie aplikacji zawierającej CV i pozostałe wymagane dokumenty (w jednym pliku) do Profesor Jolanty Perek-Białas (e-mail: jolanta.perek-bialas@uj.edu.pl) najpóźniej do 30 stycznia 2021 r.

Zobacz: OGŁOSZENIE

See: CALL