Wyniki I edycji konkursów dla nauczycieli akademickich na minigranty w ramach działania 2. (Incentives) POB Society of the Future

Komisja Ekspertów przy POB Society of the Future oceniła wnioski zgłoszone w ramach I edycji konkursów na minigranty pracownicze ogłoszonych przez LABy.

Informujemy, że w konkursach zgłoszono łącznie 94 projekty, zaś łączna wnioskowana kwota wynosiła 1 676 508 zł. Wśród beneficjentów znajdują się pracowniczki i pracownicy ośmiu Wydziałów: Biologii, Filozoficznego, Filologicznego, Geografii i Geologii, Polonistyki, Prawa i Administracji, Studiów Międzynarodowych i Politycznych oraz Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

Zamieszczone poniżej listy rankingowe siedmiu odrębnych konkursów organizowanych przez LABy zawierają informacje o projektach zakwalifikowanych do finansowania. Z Laureatkami i Laureatami będziemy się kontaktować, informując o kolejnych kwestiach organizacyjnych. Szczegółowe oceny wniosków znajdują się na indywidualnych kontach Wnioskodawców i Wnioskodawczyń w STREFA IDUJ.

Wszystkim Laureatom i Laureatkom składamy serdeczne gratulacje!

Lista recenzentów oceniających wnioski w tej edycji konkursów zostanie wkrótce opublikowana.

Lista projektów zakwalifikowanych do finansowania
Lista recenzentów