marzec 2021

20210323

Spotkanie informacyjne Global Trends Lab – 23.03

Data: 23.03.2021

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone działalności Global Trends Lab – struktury funkcjonującej w Priorytetowym Obszarze Badawczym Society of the Future w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelni Badawczej na UJ.

Podczas spotkania przedstawimy obecne i przyszłe projekty realizowane w Labie, organizowane konkursy oraz możliwości zaangażowania się w prace GTL.

Spotkanie odbędzie się 23 marca 2021 o godz. 16:30 na MS Teams w zespole Global Trends Lab – POB FutureSoc

Do zobaczenia wkrótce!

Global Trends Lab (GTL) działa w ramach POB Society of the Future i jest częścią Inicjatywy Doskonałości na Uniwersytecie Jagiellońskim (IDUJ). Lab został stworzony w celu integracji i ułatwienia prowadzenia interdyscyplinarnych badań związanych z czynnikami wpływającymi na przyszłość demokracji oraz modeli politycznych współczesnego świata, ewolucją ładu międzynarodowego i nowego układu sił w stosunkach międzynarodowych, a także z wpływem innowacji i nowych technologii na politykę, bezpieczeństwo i stosunki międzynarodowe. GTL jest wielodyscyplinarną platformą współpracy członków społeczności UJ zainteresowanych tą tematyką. Wszystkich chętnych zapraszamy do naszej grupy na MSTeams (Global Trends Lab – POB FutureSoc)