Ogłoszenie konkursów minigrantów dla doktorantów i nauczycieli akademickich UJ!

Konkursy dla wybitnych studentów zostaną ogłoszone niebawem.
więcej o Ogłoszenie konkursów minigrantów dla doktorantów i nauczycieli akademickich UJ!

Global Tuesday 24.11

22.11.2020
Destined for War? India’s Policy Towards China, Pakistan and Beyond
więcej o Global Tuesday 24.11

(R)ewolucyjne espresso, czyli syntetycznie o zmianie społecznej

18.11.2020
26.11 o 13:30 zapraszamy na dyskusję "O protestach raz jeszcze. Perspektywa interdyscyplinarna"! Spotkanie stanowi część cyklu organizowanego przez Social (r)Evolutions Lab.
więcej o (R)ewolucyjne espresso, czyli syntetycznie o zmianie społecznej

10.11.2020
Organizowane z inicjatywy SocRevLab w ramach seminarium POB FutureSoc, 13.11, w godzinach 14:15 – 16:00
więcej o Warsztaty: Praca naukowa i opieka. Jak POB Society of the Future może w czasie pandemii wyrównywać nierówne szanse rodziców uprawiających naukę?

29.10.2020
Warsztaty zapoznawcze, informacje o planach POB FutureSoc oraz panel ekspercki – zapraszamy serdecznie!
więcej o I seminarium Priorytetowego Obszaru Badawczego FutureSoc "Czas przyszły niedokonany - badania (dla) społeczeństwa przyszłości"