Aktualności

16.10.2021
Serdecznie zapraszamy na piąty odcinek cyklu popularyzującego naukę „Punkt Krytyczny”, realizowanego w ramach POB FutureSoc przy współpracy Wydziału Filozoficznego UJ oraz Instytutu Psychologii UJ.
więcej o „Punkt Krytyczny” 21.10 - Ekonomia, głupcze? Od neuroekonomii do ekonomii feministycznej

15.10.2021
POB FutureSoc zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości aplikowania w ramach działania R2R, w konkursie na przygotowanie wniosków projektowych na granty międzynarodowe. Odbędzie się ono 19 października 2021 r. (wtorek) w godzinach 12.00 - 13.00 na platformie MS Teams.
więcej o Granty na granty międzynarodowe w POB FutureSoc - spotkanie informacyjne (19.10)

12.10.2021
Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu dyskusyjnym na temat sytuacji na pograniczu polsko-białoruskim z ekspertami ds. migracji i prawnikami migracyjnymi. Webinarium odbędzie się w piątek 15 października 2021 w godzinach 15:00 - 16:30 na profilu facebookowym Centrum Wielokulturowego w Krakowie. Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim. Organizatorami panelu są Centrum Wielokulturowe w Krakowie oraz Global Trends Lab w ramach POB FutureSoc.
więcej o Granica polsko-białoruska: między kryzysem humanitarnym a dylematem sekurytyzacji - dyskusja na żywo (15.10)

RODO w badaniach społecznych - szkolenie (5.11)

01.10.2021
Social (r)Evolutions Lab zaprasza do udziału w szkoleniu dotyczącym ochrony danych osobowych w badaniach społecznych, które poprowadzi dr Agata Cebera (WPiA UJ). Szkolenie odbędzie się 5 listopada (piątek) w godzinach 12:00-15:00 za pośrednictwem MS Teams.
więcej o RODO w badaniach społecznych - szkolenie (5.11)

30.09.2021
więcej o Wyniki konkursu na dofinansowanie zajęć dydaktycznych na programach obcojęzycznych w ramach POB FutureSoc - pierwszy nabór