Aktualności

01.03.2021
Social (r)Evolutions Lab UJ i Global Trends Lab UJ (POB FutureSoc) zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone konkursowi CHANSE “Transformations: Social and Cultural Dynamics in the Digital Age”, który koordynowany jest przez Narodowe Centrum Nauki. Spotkanie odbędzie się 5 marca 2021, godz. 12.00 za pośrednictwem MS Teams. Poprowadzi je dr Malwina Gębalska, koordynatorka programu w NCN.
więcej o Spotkanie dot. konkursu CHANSE “Transformations: Social and Cultural Dynamics in the Digital Age”

Dydaktyczne (r)Ewolucje – Jak połączyć dydaktykę i badania własne?

25.02.2021
Social (r)Evolutions Lab (POB FutureSoc) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Dydaktycznych (r)Ewolucji pt. "Jak połączyć dydaktykę i badania własne?", które odbędzie się 11 marca 2021 (czwartek) w godzinach 13:30-14:30 na MS Teams.
więcej o Dydaktyczne (r)Ewolucje – Jak połączyć dydaktykę i badania własne?

23.02.2021
Ogłoszenie II edycji Konkursu „Wsparcie publikacji w Priorytetowym Obszarze Badawczym Society of the Future” wdrażającego politykę „Otwartego dostępu” realizowaną w ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Konkurs „Wsparcie publikacji w Priorytetowym Obszarze Badawczym Society of the Future”

MF_talks: Zarządzanie zdrowiem publicznym - walka z COVID-19

16.02.2021
Managing for the Future Lab (MF_Lab, POB FutureSoc) serdecznie zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu MF_talks. Na najbliższym spotkaniu (25.02.2021, 16:30-18:00) przedmiotem dyskusji będą wyzwania walki z COVID-19.
więcej o MF_talks: Zarządzanie zdrowiem publicznym - walka z COVID-19

09.02.2021
Zachęcamy do uczestnictwa w pracach seminarium organizowanego w ramach Social (r)Evolutions Lab (POB FutureSoc) przez prof. dr hab. Małgorzatę Sugierę z Katedry Performatyki WP UJ.
więcej o Zaproszenie do udziału w seminarium "Nowe koncepcje wspólnot więcej-niż-ludzkich w ekologicznych fabulacjach spekulatywnych"