Aktualności

09.02.2021
Social (r)Evolutions Lab UJ i Global Trends Lab UJ zapraszają na spotkanie z Mikołajem Pyczakiem (KPK, NCBiR), które odbędzie się 23 lutego 2021, godz. 12.00 za pośrednictwem MS Teams.
więcej o Spotkanie informacyjne „Klaster 2: nauki społeczne i humanistyczne w PR Horyzont Europa”

Dyżury w sprawie konkursu o minigranty studenckie w POB FutureSoc

09.02.2021
Dodatkowe konsultacje dla zainteresowanych składaniem wniosku odbędą się w zespole MS TEAMS Mini-Grants for Students – PRA FutureSoc w czwartek 11 lutego w godzinach 10:00-12:00 oraz w piątek 12 lutego w godzinach 10:00–12:00 i 16:00-17:00.
więcej o Dyżury w sprawie konkursu o minigranty studenckie w POB FutureSoc

Wyniki I edycji konkursu „Wsparcie publikacji w POB Society of the Future”

09.02.2021
Poznaliśmy pełne wyniki I edycji konkursu, którego celem było dofinansowanie opłat open access, korekty lub tłumaczenia artykułów naukowych, monografii bądź book proposals.
więcej o Wyniki I edycji konkursu „Wsparcie publikacji w POB Society of the Future”

Formularz zgłoszeniowy dla ekspertek i ekspertów – POB FutureSoc

08.02.2021
W związku z zaplanowanymi w 2021 r. kolejnymi konkursami POB Society of the Future, serdecznie zapraszamy społeczność akademicką do współpracy w roli ekspertek i ekspertów oceniających wnioski w konkursach POB.
więcej o Formularz zgłoszeniowy dla ekspertek i ekspertów – POB FutureSoc

05.02.2021
Komisja Ekspertów przy POB Society of the Future oceniła wnioski zgłoszone w ramach I edycji konkursów na minigranty pracownicze ogłoszonych przez LABy.
więcej o Wyniki I edycji konkursów dla nauczycieli akademickich na minigranty w ramach działania 2. (Incentives) POB Society of the Future