Szkolenie dla Wnioskodawców w konkursach Narodowego Centrum Nauki

więcej o Szkolenie dla Wnioskodawców w konkursach Narodowego Centrum Nauki

18.03.2021
Serdecznie zapraszamy do udziału w siódmym seminarium z cyklu Globalne Wtorki organizowanym przez Global Trends Lab we współpracy z Popularisation Gate w ramach Inicjatywy Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Globalne Wtorki: Dokąd zmierza UE? Współczesne wyzwania i zagrożenia integracji europejskiej

10.03.2021
Zwracamy się do Państwa z propozycją współtworzenia kursu MOOC (Massive Open Online Course) w języku polskim, poświęconego wpływowi pandemii na funkcjonowanie człowieka i społeczeństwa. Kurs będzie dostępny bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych i będzie składał się z profesjonalnie wykonanych nagrań audio-video, uzupełnionych o dodatkowe materiały dydaktyczne i fora dyskusyjne.
więcej o Zaproszenie do tworzenia kursu MOOC „Wpływ pandemii na funkcjonowanie człowieka i społeczeństwa"

Spotkanie informacyjne Global Trends Lab – 23.03

09.03.2021
Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone działalności Global Trends Lab – struktury funkcjonującej w Priorytetowym Obszarze Badawczym Society of the Future w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelni Badawczej na UJ.
więcej o Spotkanie informacyjne Global Trends Lab – 23.03

01.03.2021
Komisja Ekspertów przy POB Society of the Future oceniła wnioski zgłoszone w ramach I edycji konkursów minigrantów „Granty dla przyszłości” dla doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ oraz dla uczestników studiów doktoranckich UJ rozpoczętych przed rokiem akademickim 2019/2020.
więcej o Wyniki I edycji konkursów na minigranty dla doktorantów UJ „Granty dla przyszłości” w POB FutureSoc